تکاب اتصال دماوند

آخرین لیست قیمت محصولات تکاب اتصال دماوند

در این صفحه می‌توانید آخرین لیست قیمت محصولات و همچنین کاتالوگ و تاییدیه‌های این شرکت را مشاهده کنید. این لیست قیمت همیشه بروزرسانی می‌شود. پس با خیالی راحت خرید خود را انجام دهید. برای دریافت مشاوره با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.


تکاب اتصال دماوند یکی از شرکت های برتر در تولید قطعات و ابزارهای اتصال لوله می باشد. شرکت تکاب اتصال دماوند از سال 1372 شروع به کار کرده است و در حال حاضر از جمله برترین شرکت ها محسوب می گردد. شرکت تکاب اتصال دماوند در حال تولید محصولات با کیفیت می باشد. با مطالعه این مقاله در مورد تکاب اتصال دماوند بیش تر بدانید.

افتخارات شرکت تکاب اتصال دماوند بر هیچکس پوشیده نیست. به طور کلی این شرکت توانست در بهترین شرایط به رشد خوبی دست یابد و نوآوری های لازم در این راستا نیز به نتیجه رسیده است. تکاب اتصال دماوند در سال های اخیر خلاقیت را چاشنی تولید خود کرده است به طوری در جدیدترین تولید خود از طرحی نوآورانه یاری گرفت  و توانست در بازارهای داخلی و خارجی نقش پررنگی داشته باشد.
ما به نماینده رسمی فروش محصولات تکاب اتصال دماوند ، در این مقاله به معرفی شرکت، خدمات و محصولات تکاب اتصال ، برای شناخت و آشنایی بیشتر شما عزیزان می پردازیم.

مجموعه تکنوپایپ با احترام به تولید کنندگان محترم در شاخه لوله پلی اتیلن از محصولات شرکت تکاب اتصال دماوند حمایت نموده و محصولات این شرکت را عرضه می نماید و محصولات پلی اتیلنی تکاب اتصال مورد تایید فنی و استاندارد های لازمه را دارا می باشد. تکنوپایپ نمایندگی تکاب اتصال در تهران است.

معرفی شرکت تکاب اتصال دماوند

از زمانی که بحران آب جدی شد، راه‌های بهتری برای انتقال آب مورد توجه افراد متخصص قرار گرفت. به همین دلیل لوله های پلیمری و اتصالاتی برای انتقال بهتر آب نیز روز به روز با کیفیت بالاتر تولید شد. کارخانه تکاب اتصال توانسته این نیاز را در کشور به خوبی برآورده کند و روز به روز روند رو به رشدی داشته باشد.

شرکت تکاب اتصال دماوند در راستای پیشرفت در سال 1380 موفق به تاسیس واحد تولیدی شد تا همزمان با تامین، تولید اتصالات مورد نیاز پروژه های صنعت آب را در برنامه کاری داشته باشد و در آینده در این راه  نقش موثری در این زمینه ایفا نماید. اتصالات تولیدی شرکت تکاب اتصال دماوند به منظور استفاده گسترده در خطوط انتقال مانند آب، گاز، صنایع نفت، پتروشیمی و نیروگاه های کاربرد دارند.
در حال حاضر شرکت تکاب اتصال علاوه بر صادرات به کشورهای همسایه، رتبه دوم تولید اتصالات را در کشور در اختیار دارد.

هدف اصلی تکاب اتصال دماوند

تکاب اتصال دماوند از ابتدا تا به امروز در صدد است که تولیدات داخلی را تقویت سازی کند و روند اشتغال زایی و صرفه جویی ارزی به طور دقیق فراهم سازد این اهداف برای تجهیزات آبیاری با تمرکز بیشتری همراه بوده است.

تولیدات در زمینه لوله و اتصالات پلی اتیلن بخش مهمی از اهداف شرکت تکاب اتصال دماوند محسوب می شود و مشخص است که ظرفیت تولیدات در این زمینه بسیار ارزشمند است. به طور کلی این شرکت از آزمایشگاه ها و بخش های R & D مختلفی تشکیل شده است و توانسته ثبت اختراع داخلی و بین المللی گسترده ای داشته باشد.

تولید محصولات پلی اتیلن برای مصارف صنایع آب به خصوص آبرسانی بخش مهمی از عملکرد تکاب اتصال دماوند محسوب می شود و همینطور امتیازات خوبی در سیستم اطفای حریق فراهم سازد و توانسته در زمینه اتصالات جوشی ، اتصالات الکتروفیوژن و همینطور اتصالات خاص به رتبه خوبی دست یابد.

صادرات از شرکت تکاب اتصال به کشورهای دیگر سهم مشخصی از فعالیت این شرکت محسوب می شود و توانسته بیش از 20 درصد ا نیازهای داخلی کشور در زمینه اتصالات پلی اتیلن را به رشد برساند مشخص است که این شرکت در پروسه اشتغال زایی بسیار نقش داشته است و جوانان زیادی را در این راستا وارد میدان عمل کرده است.

مشخص است که موقعیت تولید و تأمین در این کشور بر اساس سیاست های مختلف بررسی می شود. تکاب اتصال در لیست شرکت هایی قرار دارد که می تواند ظرفیت بین المللی ارزی را نیز به رشد برساند و تولیدات درجه یک از اهداف اصلی تکاب اتصال دماوند محسوب می شود.

جدیدترین لیست قیمت تکاب اتصال

نمایندگی رسمی فروش محصولات تکاب اتصال

شرکت تکنوپایپ ، به عنوان نمایندگی رسمی فروش محصولات تکاب اتصال سعی کرده برای راحتی شما عزیزان، آخرین لیست قیمت محصولات تکاب اتصال که شامل موارد زیر می باشد را برایتان ارائه دهد.

 • سه راه مساوی تزریقی پلی اتیلن
 • زانوی 90 درجه تزریقی پلی اتیلن
 • زانوی 45 درجه تزریقی پلی اتیلن
 • زانوی جوشی/ تزریقی پلی اتیلن
 • فلنج تزریقی پلی اتیلن با طول استاندارد
 • فلنج تزریقی پلی اتیلن
 • فلنج تزریقی پلی اتیلن با طول استاندارد (TYPE B)
 • تبدیل تزریقی پلی اتیلن
 • کپ تزریقی پلی اتیلن
 • کپ فلنجدار پلی اتیلن
 • چهار راه تزریقی پلی اتیلن
 • فلنج هسته فولادی
 • کپ فلنج دار با هسته فولادی

برای دانلود فایل لیست قیمت محصولات تکاب اتصال به انتهای صفحه مراجعه کنید.

بهترین عرضه کننده محصولات تکاب اتصال

شرکت تکاب اتصال با توجه به گواهینامه های دریافتی نشان می دهد که جز بهترین عرضه کننده محصولات تکاب اتصال شناخته شده است. شرکت تکاب اتصال توانسته است نوع اتصال کوپلر الکتروفیوژن را برای اولین بار در ایران با روش تزریقی به تولید انبوه برساند البته بعد از گذشت دو سال تحقیق و توسعه در این زمینه این عمل صورت گرفت.

شرکت تکاب اتصال برای دستیابی به اهداف خود در بلندمدت همیشه به دنبال برگزاری سمینار ها در جهت ارتقای علم و استفاده از تکنولوژی برتر برای رفع نیازهای تاسیسات آب و گازی می باشد. هدف از برگزاری سمینار ها توسط شرکت تکاب اتصال برای دستیابی به اطلاعات فنی بیش تر و بررسی چالش ها، نقاط قوت و نقاط ضعف می باشد. در این سمینارها به معرفی مزایای اتصالات پلی اتیلن و جوش الکتروفیوژن نیز پرداخته می شود.

لوله پلی اتیلن - تکاپ اتصال دماوند -4

گام های اولیه رشد تکاب اتصال

شرکت تکاب اتصال توانست بر اساس اهداف توسعه در راستای مصرف کالا سمینارهایی برگزار نماید که نیازهای تاسیساتی آبی داخلی را برطرف سازد. از سوی دیگر این مجموعه اطلاعات فنی در خصوص اتصالات پلی اتیلن را به رشد رسانده است و توانسته وجه تمایز اتصالات پلی اتیلن نسبت به اقلام چدنی را مشخص سازد.

اگر دقت کرده باشید در اغلب کشورهای صنعتی لوله های RC جای لوله های PE100 را گرفته اند و این موضوع به دلیل رتبه خوب لوله های نامبرده است. شرکت تکاب در صدد است که از بهترین ماشین آلات روز دنیا استفاده نماید تا بتوان لوله های پلی اتیلن RC تا قطر مشخص 500 میلیمتر را تولید نماید. از سوی دیگر تکاب اتصال توانست در طراحی کمربند الکتروفیوژن نیز به رتبه خوبی دست یابد.

این شرکت بر واحد تحقیق و توسعه تکیه کرده است به طوری که طراحی کمربند الکتروفیوژن بر اساس تکنولوژی مشخصی دنبال شده است و برتری خوبی در زمینه اطمینان، سرعت عمل و کیفیت دارد. به طور کلی این کمربندها در مقایسه با کمربندهای رزوه ای توانسته برتری خوبی داشته باشد و سبب بهینه سازی شرایط سیستم آبرسانی نیز می شود به طوری که طراحی و ساخت قالب در آن بسیار ارزشمند است. پیشرفت صنعت آب و گاز از دیگر بخش های مربوط به این مورد است.

استفاده از تکنولوژی های روز دنیا توسط تکاب اتصال

شرکت تکاب اتصال با در اختیار داشتن بهترین و جدیدترین ماشین آلات در صدد تولید لوله های RC به جای لوله های PE100 می باشد. زیرا لوله های RC در کشورهای پیشرفته و صنعتی در حال جایگزین کردن این لوله ها به جای لوله های PE100 می باشند به دلیل ویژگی های برتری که دارد.

لوله پلی اتیلن - تکاپ اتصال دماوند -2

امکانات و تجهیزات آزمایشگاه کنترل کیفیت شرکت تکاب اتصال

شرکت تکاب اتصال توانست موقعیت آزمایشگاهی خود را به رشد خوبی برساند. این شرکت در تولید دستگاه تست MFI به درستی به رشد رسید همینطور دستگاه تست چگالی مورد استفاده در آزمایشگاه این شرکت به صورتی است که میزان دانسیته محصولات را در نظر می گیرد.

دستگاه تعیین درصد وزنی دوده در تکاب اتصال به صورتی طراحی شده است که توزیع دود در همه بخش مواد پلی اتیلن به طور دقیق صورت بگیرد. همینطور دستگاه هایی برای تعیین بازگشت حرارتی نیز وجود دارد که می تواند میزان پایداری حرارتی محصول را بررسی کنید.

در تولید محصولات پلی اتیلن نیاز است که تعیین مقاومت در برابر رشد ترک به طور دقیق صورت می گیرد و در این زمینه ترکیب تنش و عوامل محیطی بررسی می شود و دستگاهی که مقاومت لازم را تعیین می کند اهمیت زیادی دارد. یک سری تجهیزات استاندارد اندازه گیری ابعادی نیز در نظر گرفته شده است که به نوبه خود می تواند ارزشمند باشد.

 • تست کشش در تکاب اتصال: به درستی برای سنجش خواص مکانیکی مواد در نظر گرفته می شود که شامل استحکام کششی و تسلیم می شود و همینطور دستگاه تست هیدرواستاتیک نیز وجود دارد که مقاومت جوش را به خوبی کنترل می سازد. دستگاه هایی که برای تست هیدرواستاتیک در نظر گرفته می شود از شرکت معروف IPT آلمان است.
 • تست لهیدگی: توسط دستگاه و طبق جریان مشخصی صورت می گیرد و همینطور دستگاه های مخصوص در زمینه کشش هیدرواستاتیک برای اتصالات در نظر گرفته شده است.
 • دستگاه تست MFI: دستگاه مذکور در آزمایشگاه کنترل کیفیت شرکت تکاب اتصال دماوند جهت تعیین شاخص جریان مذاب گرانول ها از طریق اکسترود کردن آن‌ها در حالت مذاب از میان یک دای استاندارد در دما، بارگذاری و شرایط استاندارد می‌باشد که نتیجه‎ی آزمون  به عنوان یک مشخصه ی فیزیکی گرانول، در جهت ایجاد شرایط بهینه برای فرآیند تولید، به متخصصین پلیمر و کاربران ماشین‌آلات صنعت پلاستیک کمک می‌کند.
 • دستگاه تست چگالی (دانسیته): دستگاه دانسیتومتر یا همان تعیین میزان چگالی مواد نفتی و روغن، آزمایشگاه کنترل کیفیت شرکت تکاب اتصال دماوند جهت اندازه میزان چگالی یا دانسیته در مواد نفتی و روغن استفاده دارند. در این مقاله به بررسی افتخارات تکاب اتصال دماوند می پردازیم تا اعتبار این شرکت بر هیچ کس پوشیده نباشد. با ما همراه باشید تا اطلاعات خود را تکمیل کنید.

لوله پلی اتیلن - تکاپ اتصال دماوند -3

موفقیت تکاب اتصال در سال های اخیر

تکاب اتصال توانست تجهیزات اولیه خود را به رشد برساند به طوری که سایز تولیدات در این شرکت بیشتر شد و فلنج های قالبی و سه راه با تولیدات به روز خود به رشد مشخص دست یافت. همینطور تولیدات مربوط به زانوهای ماشین کاری نیز تا سایز 1000 میلیمتر رشد داشت.

شرکت تکاب اتصال از استاندارد ASTM 2620 استفاده کرده است تا بتواند سه راه نامساوی را به روش سدل فیوژن و در سایز مشخص 900 میلیمتری تولید نماید که بخش مهمی از موفقیت شرکت محسوب می شود.

راه اندازی خطوط تولید لوله های پلی اتیلن در این شرکت هم به صورت تک و هم در قالب چند لایه صورت گرفت به طوری که توانسته تجهیزات مورد نیاز در این راستا را بررسی نماید. جدیدترین استانداردهای روز دنیا برای اتصالات مورد نظر در تولید اتصالات به کار رفته است مشخص است که صنعت گاز و پتروشیمی به واسطه تکاب اتصال به رشد مشخصی دست یافته است.

در شرکت تکاب اتصال انواع اتصالات پلی اتیلن در روش های تمام تزریق ارائه می شود و رده های فشاری 20 و 25 بار تولید شده که می تواند برای موقعیت بوم سازی کشور یک تصمیم هوشمندانه باشد از خروج ارز جلوگیری شود.

لوله پلی اتیلن - تکاپ اتصال دماوند -1

قرارداد تکاب اتصال با آلمان

تکاب اتصال مذاکرات مختلفی در راستای تولیدات انبوه در نظر گرفته است به طوری که در نهایت در راستای رشد تجهیزات جانبی و همینطور اتصالات مخصوص توانست به رتبه خوبی دست یابد. این شرکت به طور کلی توانست دستگاه های و ماشین آلات جوش بات فیوژن و همینطور الکتروفیوژن را تولید نماید و تفاهماتی مشخص با شرکت آلمانی به ثبت رساند به طوری که دستگاه های جوش پلی اتیلن به نام تکاب اتصال تولید و عرضه شد.

پرسنل در راستای مونتاژ آموزش دیده و تعمیر و خدمات پس از فروش دستگاه ها نیز در محل شرکت اتصال صورت گرفت. همینطور یک سری مشاوره های لازم در زمینه آموزش پرسنل در تولید دستگاه های جوش صورت گرفت و دوره های آموزشی نیز توسط شرکت برای کاربران در نظر گرفته شد.

5 دوره آموزشی توسط شرکت تکاب اتصال صورت گرفت به طوری که نحوه کار با دستگاه به افراد آموزش داده شود. این شرکت توانست در زمینه افزایش ثبت اختراع در تولید زانوی پلی اتیلن فلنج دار، سه راه پلی اتیلن فلنج دار و همینطور تولید فلنج هسته فولادی به گواهی ثبت اختراع دست یابد. هدف اصلی تکاب اتصال تولیدات به روز و بر اساس نیاز جامعه است به طوری که بتواند از نظر هزینه نیز مقرون به صرفه به نظر برسد و تا حدی زیادی در بر اساس رزومه موجود موفق بوده است.

طراحی کمربند الکتروفیوژن توسط تکاب اتصال

شرکت تکاب اتصال دارای یک واحد تحقیق و توسعه است که لازمه ی هر شرکتی می باشد. که به کمک این واحد تحقیق و توسعه اقدام به طراحی و تولید کمربند الکتروفیوژن با تکنولوژی جدید Rotatable کرده است. این خود یک تحول بزرگ در تولید محصولات الکتروفیوژن می باشد. تولید و عرضه این کمربند ها به دلیل کیفیت بالا، سرعت عمل، اطمینان بالا و قیمت مناسب بسیار با صرفه اقتصادی است. پس یک روش بهینه در پروژه ها مخصوصاً پروژه آبرسانی است.

بعد از گذشت سال ها فعالیت در این حوزه و با انجام تحقیقات گسترده و انجام آزمایشات متعدد از لحاظ کنترل کیفیت، شرکت تکاب اتصال جزء تولید کنندگان برتر و با صلاحیت در حوزه اتصالات پلی اتیلن جوش الکتروفویژن در انجام پروژه های شرکت گاز می باشد. به همین دلیل تندیس سیمین در همایش ملی کارآفرینان در جهت مسئولیت پذیری شرکت اعطا شده است.

شرکت تکاب اتصال صنعت در لیست شرکت های صلاحیت دار در تولید اتصالات الکتروفیوژن قرار گرفته است.

واحد HSEE شرکت تکاب اتصال در اولین دوره ارزیابی عملکرد سیستم بهداشت و ایمنی و حفظ محیط زیست و انرژی در بین سایر واحد های تولید اتصالات از طرف وزارت صنعت و معدن و تجارت انتخاب شده است. شرکت تکاب اتصالات دارای نمایندگی هایی در سطح تهران و در سطح کشور می باشد که همه ی نمایندگی ها نشان دهنده ی کیفیت برتر و صلاحیت بیش تر شرکت تکاب اتصال می باشند.

سوال: دستگاه تست چگالی در کجا کاربرد دارد؟

این دستگاه در آزمایشگاه نفت و گاز و آزمایشگاه پتروشیمی و آزمایشگاه پالایشگاه‌ها و آزمایشگاه‎های استاندارد و آزمایشگاه تحقیقاتی کاربرد دارند.

دستگاه تعیین درصد وزنی دوده: بدلیل اینکه لوله های پلی اتیلن جانبی بر روی خاک قرار می‌گیرند و تحت تاثیر مستقیم نور خورشید هستند، زنجیرهای پلیمر طی یک واکنش رادیکالی، تخریب شده و ساختار آن تغییر می‎کند. در اثر تخریب صورت گرفته، خواص فیزیکی مکانیکی قطعه افت چشمگیری خواهد داشت، استفاده از این روش در آزمایشگاه کنترل کیفیت شرکت تکاب اتصال دماوند برای پلاستیک هایی که با مونومر اکریلیک یا سایر مونومرهای قطبی اصلاح شده‎اند کمتر بکار برده می‎شود زیرا ممکن است بر آزمایش تاثیرگذار باشند. همچنین این روش برای ترکیباتی که دارای رنگدانه ها یا فیلرهای غیر فرار به جز دود می‌باشند قابل استفاده نیست .

سوال: فواید دوده برای لوله های پلی اتیلن چیست؟

دوده به دلیل داشتن خواص بسیار مناسب در جذب اشعه ماوراء بنفش و همچنین به عنوان یک پایدار کننده نوری در آن‌ها بکار رفته و نقش بسزائی را در طول عمر آنها ایفا می‌کند بنابراین میزان دوده در این لوله ها باید بین ۲.۵ تا 3 درصد باشد.

دستگاه تست پخش و پراکنش دوده: به منظور بررسی چگونگی پراكنش دوده، رنگدانه ها و فیلرهای معدنی، تعیین پراکنش و توزیع دوده و فیلر در پلاستیکها، تعیین گرید پخش دوده و توزیع اندازه ذرات، اندازه گیری ابعاد ذرات فیلر یا الیاف شیشه در پلیمرها از فوتو میکروسکوپ در آزمایشگاه کنترل کیفیت شرکت تکاب اتصال دماوند استفاده می‎شود.

دستگاه تعیین بازگشت حرارتی محصول: چون همیشه در محیط تغییرات ناگهانی دما وجود دارد که یکی از بدترین عواملی که برروی پلیمر اثر نامطلوب میگذارد خستگی ناشی از حرارت است، از مهمترین پارامترهای لوله های پلی اتیلن ضریب انبساط حجمی است. میزان خستگی کم باشد به همین دلیل لوله هایی که در زیر زمین قرار می‎گیرند باید میزان بازگشت حرارتی آنها کم باشد تا خستگی ناشی از حرارت، آسیب کمتری را ایجاد نماید.
در آزمایشگاه کنترل کیفیت شرکت تکاب اتصال دماوند نمونه های تقریبی به طول 30 سانتیمتر درون آون حرارتی با سیرکولاسیون هوای داغ (2±110) درجه سانتیگراد به مدت 1 الی3 ساعت قرار داده شده و کاهش طول نمونه پس از سرد شدن، نسبت به طول اولیه، محاسبه می‎گردد.

دستگاه پایداری حرارتی(OIT): برای اندازه‌گیری کیفی درجه پایداری مواد مورد آزمایش است که می‌تواند به عنوان یکی از آزمون‌های کنترل کیفی مواد اولیه و محصول در آزمایشگاه کنترل کیفیت شرکت تکاب اتصال دماوند انجام شود. تغییرات فیزیکی و شیمیایی مواد گرماگیر یا گرمازا بیانگر آنتالپی آزاد شده در واکنش بوده و دستگاه گرماسنج، تفاضل اختلاف شار حرارتی بین نمونه و مواد مرجع را نسبت به دما و یا زمان در شرایط حرارت دهی مشابه اندازه گیری می‌کند.

دستگاه تعیین مقاومت در برابر رشد ترک ناشی از ترکیب تنش و عوامل محیطی(ESCR) : ترک خوردگی در اثر تنش محیطی، خاصیتی است که به ماهیت و سطح تنش اعمال شده و شرایط محیطی وابسته است. این دستگاه جهت بررسی رفتار پلیمرها در برابر ترک ناشی از تنش محیطی در شرایط خاصی کاربرد دارد. نمونه های خم شده از پلاستیک ها که هر کدام نقص کنترل شده‎ای روی سطح دارند، در معرض عملکرد یک ماده فعال سطحی، روغن ها یا مواد شوینده قرار می‏گیرند.

تجهیزات استاندارد اندازه گیری ابعادی: از مشخصات کیفیت قطر خارجی، ضخامت جداره، اختلاف قطر طرفین لوله (دو پهنی) و حدود تغییرات ضخامت جداره لوله، هستند که باید با دقت بسیار بالایی کنترل شوند. قطر خارجی را با ابزار سیرکومتر و ضخامت جداره را با ابزار کولیس دیجیتال یا میکرومتر در آزمایشگاه کنترل کیفیت شرکت تکاب اتصال دماوند قابل اندازه‎ گیری هستند.

دستگاه تست هیدرواستاتیک: فشار هیدرواستاتیک، فشاری است محاسبه ای که در زمان معینی در دمای معین به لوله وارد می‎شود. جهت بررسی استحکام محصول در برابر فشارهای هیدرواستاتیکی، در آزمایشگاه کنترل کیفیت شرکت تکاب اتصال دماوند آزمایش فوق با استفاده از دستگاه‎های مربوطه، انجام می‎پذیرد .

دستگاه تست لهیدگی: دستگاه تست کشش جهت سنجش خواص مکانیکی مواد (استحکام کششی، تسلیم و Elongation)

تکنوپایپ

شرکت تکاب اتصال همان طور که بیان شد در حال تولید محصولات برای ایجاد اتصال می باشد. تمامی محصولاتی که توسط شرکت تکاب اتصال دماوند تولید می شود با بالاترین کیفیت و طبق استاندارد های بین المللی استو تمام تلاش این شرکت در جهت رفع نیاز مشتریان خود می باشد. یکی از مهم ترین اصولی که در شرکت تکاب اتصال مد نظر قرار گرفته است استفاده از یک نیروی متخصص و ماهر و همچنین استفاده از مواد اولیه درجه یک که باعث بالا رفتن کیفیت کار می شود، می باشد.

این شرکت تکاب اتصال دماوند تمامی محصولات برای اتصالات در خطوط آّب، اتصالات خطوط لوله ی گاز، اتصالات در صنایع پتروشیمی و نفت و به طور کلی نیروگاه ها را تولید می کند و به مشتریان خود عرضه می کند. شرکت تکاب اتصال جز اولین شرکت هایی است که انواع اتصالات پلی اتیلن به روش تمام تزریق را عرضه کرده است. یکی از اهداف این شرکت جلوگیری از خروج ارز با بومی سازی است.

افتخارات و تائیدیه های شرکت تکاب اتصال

یکی از مهمترین افتخارات تکاب اتصال دماوند در زمینه اخذ گواهینامه مربوط به ثبت اختراع فلنج هسته فولادی است که توانست در سازمان اختراعات و نوآوری صنعتی سوئیس ارزش گذاری شوند و امروزه یک بخش مهم از رشد جامعه محسوب می شود. شرکت تکاب اتصال دماوند توانست گواهینامه ISO 17025:2005 از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران دریافت نماید و موقعیت همکاری با موسسه های استاندارد را فراهم سازد.

همینطور این شرکت به واسطه موقعیتی که دارد توانست گواهینامه ISO 9001:2008 از سوی سیستم مدیریت کیفیت از شرکت TUV آلمان را کسب نماید که قراردادهای کلانی توسط شرکت مورد نظر با سایر گروه ها صورت گرفت.

این شرکت در زمینه نوآوری های نمایشگاهی بین المللی صنعت آب و فاضلاب به نوآوری رسیده است.

به طور کلی اخذ گواهینامه و تدوین استاندارد کارخانه ای در زمینه تولید اتصالات فلنجدار بسیار مهم است.

فلنج هسته فولادی از اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان تهران از دیگر افتخارات تکاب اتصال دماوند است.

شرکت تکاب اتصال یکی از افتخارات خود را به واسطه تولید فلنج هسته فولادی به رشد رسانده به طوری که از سوی سازمان علمی و پژوهشی ایران نیز امتیاز مربوطه را دریافت کرده است. تایید کیفیت اتصالات پلی اتیلن از سوی وزارت صنایع بخش دیگری از افتخارات تکاب اتصال است به طوری که در سال ۲۰۲۰ نیز مورد تحلیل و تایید قرار گرفته است.

شرکت تکاب اتصال در راستای ارائه محصولاتی متنوع همراه با طراحی مبتکرانه و انحصاری به بازارهای داخلی و خارجی و ایفای نقش موثر در صنعت تلاش نموده است. همچنین با این عملکرد توانسته است به افتخارات و دستاوردهای ملی و بین المللی بیفزاید که در زیر به آن‎ها اشاره شده است:

 • اخذ گواهی ثبت اختراع در تولید زانوی پلی اتیلن فلنجدار: شرکت تکاب اتصال پس از بررسی های صورت گرفته توسط کارشناسان مجرب، از طریق محاسبات و ارزیابی های بعمل آمده در پروژه های  آبرسانی  اولین بار در داخل کشور اتصال پلی اتیلن فلنجدار را با استفاده از مواد اولیه پلی اتیلن با دانسیته بالا به صورت خود رنگ مشکی و یا اختلاط مواد اولیه بیرنگ با مستربچ از سایز 90 تا 200 میلیمتر به صورت فرایند تزریق طراحی و تولید نمود.
 • اخذ گواهی ثبت اختراع در تولید فلنج هسته فولادی: شرکت تکاب اتصال، فلنج هسته فولادی را از تلفیق رینگ فولادی به صورت پوشش با مواد اولیه پلی اتیلن با دانسیته بالا به صورت خود رنگ مشکی از سایز 63 تا 315 میلیمتر تولید می‌نماید.

سوال: تنها سختی اجرای لوله های پلی اتیلن با قطر و ضخامت بالا چیست؟

مربوط به اتصالات لوله پلی اتیلن است، زیرا لوله هم باید به خوبی حرارت ببیند و هم از سوختن آن جلوگیری شود، دستورالعمل مناسبی نیز برای این کار وجود ندارد.

 • عضو بانک اطلاعات صادرکنندگان کالا: صادرات خدمات، موضوع جدیدی در تجارت است و به همین دلیل هنوز شاهدیم در ادبیات تجاری کشور، همان تصوری که به صادرات کالاها وجود دارد، در حوزه صادرات خدمات هم وجود دارد، در حالی‌که با توجه به ارزآوری قابل‌توجه صادرات خدمات، باید ظرفیت‌های این حوزه به درستی بررسی شود. شرکت تکاب اتصال دماوند نیز موفق به عضویت در بانک اطلاعات صادرکنندگان کالا می‎باشد.
 • اخذ تاییدیه بهداشتی بودن محصولات تولیدی شرکت تکاب اتصال دماوند از مرکز پژوهش متالورژی رازی: مرکز پژوهش متالورژی رازی، سازمانی کاملا خصوصی است که در زمینه های مهندسی و فناوری مواد به فعالیت های پژوهشی- آزمایشگاهی و آموزشی می‌پردازد. حوزه های پژوهشی و خدماتی مهندسی مواد شامل فلزات، پلیمرها، سرامیک ها، مواد پیشرفته، مواد نو، بایو مواد، نانو مواد، فناوری اطلاعات و طراحی و توسعه نرم افزارهای مهندسی می‎باشد. همچنین به بررسی علل تخریب و شکست قطعات صنعتی، تعیین طول عمر باقی مانده، بررسی علل خوردگی، آزمون پژوهشی عملکرد قطعات و اجزای متشکله مکانیزم های صنعتی می‌پردازد. شرکت تکاب اتصال دماوند موفق به دریافت تاییدیه بهداشتی بودن محصولات تولیدی خود از مرکز پژوهش متالورژی رازی شده است.
 • شرکت تکاب اتصال دماوند عضو انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران: انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران با نام اختصاری استصنا از جمله بزرگترین تشکل‎های بخش خصوصی حوزه نفت و گاز و پتروشیمی کشور می‌باشد. صنایع نفت و گاز و پتروشیمی در تأمین تجهیزات و قطعات موردنیاز خود از همان اوان فعالیت، وابستگی خارجی داشت، شرکت تکاب اتصال در تامین تجهیزات کمک شایانی را در این عرصه داشت همچنین در برهه جنگ ایران و عراق، این ظرفیت توسط صنعتگران ما ایجاد شد.
 • شرکت تکاب اتصال دماوند عضو انجمن آبیاری و زهکشی: انجمن آبیاری و زهکشی ایران فعالیت خود را در سال 1384 زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به منظور گسترش، پيشبرد و ارتقاي علم و توسعه کمی و كيفي نيروهاي متخصص و بهبود بخشيدن به امور آموزشي و پ‍ژوهشي در زمينه‌ی کشاورزی آغاز نمود.
 1. انتخاب شرکت تکاب اتصال دماوند به عنوان تعاونی برتر
 2. اخذ تاییدیه معاونت آب و خاک صنایع در تولید اتصالات پلی اتیلن
 3. گواهی انطباق محصول با استاندارد 3-4427 ISO از موسسه ACM انگلستان
 4. گواهی انطباق محصول با استاندارد  ISO4427-3 از شرکت SGS کشور سوییس
 5. اخذ گواهینامه مرکز مکانیزاسیون کشاورزی

مزیت های اتصال فلنج هسته فولادی شرکت تکاب اتصال در مقایسه با اتصال مشابه از نوع رینگ فولادی و فلنج پلی اتیلن: استحکام بالای رینگ فولادی بکار رفته، هزینه پایین اتصال فلنج هسته فولادی، استفاده از Stud Bolt & Nuts با طول کوتاه‎تر، عدم خوردگی سطح فلز به لحاظ پوشش کامل آن بوسیله پلی اتیلن، سرعت اجرای بالای پروژه ‎ها، منحصر به فرد بودن تولید این نوع اتصال در خارج از کشور

اخذ تاییدیه وزارت صنایع مبنی بر انحصاری بودن اتصالات اقطار بالا (محصول تولیدی شرکت تکاب اتصال): با پیشرفت صنعت پتروشیمی و تولید گسترده‎ی لوله پلی اتیلن و قابلیت نصب سریع و آسان آن‌ها و همچنین دوام بالا و ارزان بودن آن‌ها در مقایسه با لوله های دیگر، گسترش استفاده از آن‌ها در مهندسی آب بسیار فراوان است.

تکاب اتصال

ارائه محصولات متنوع تکاب اتصال دماوند

این شرکت در حال ارائه محصولات متنوع با کمک به روز ترین ماشین آلات و استفاده از دانش تخصصی و منابع انسانی ماهر می باشد. این شرکت توانسته است سایز محصولات تولیدی خود را گسترش دهد. همچنین شرکت تکاب اتصال دماوند به دلیل کیفیت برتر محصولات، ثبت اختراع، به دلیل داشتن مدیریت کیفیت جامع، تولید محصولات استاندارد، توانسته است گواهینامه های زیادی دریافت کند. یکی از ویژگی های برتر شرکت تکاب اتصال دماوند اخذ گواهینامه های معتبر از آلمان می باشد.

مهارت های شرکت تکاب اتصال:

 1. مشاوره و تولید انواع لوله، اتصالات، شیرآلات صنعتی و تاسیساتی
 2.  تحویل سریع اتصالات پلی اتیلن
 3. برگزاری جلسات فنی و مهندسی در خصوص انتخاب برتر اتصالات پلی اتیلن با توجه به نیاز پروژه‌ها
 4. تولید و تامین انواع رینگ های گالوانیزه (آبکاری سرد و آبکاری گرم) بر اساس استاندارد DIN و ASME
 5. تحویل سریع اتصالات مایتری (ماشینکاری) جوشی پلی اتیلن

ظرفیت تولید شرکت تکاب اتصال دماوند به ترتیب سال:

 • سال 1380 ظرفیت تولید معادل220 تن
 • سال 1387 ظرفیت تولید معادل 300 تن
 • سال 1388 ظرفیت تولید معادل 700 تن
 • سال 1389 ظرفیت تولید معادل 840 تن
 • سال 1390 ظرفیت تولید معادل 950 تن
 • سال 1393 ظرفیت تولید معادل 1200 تن
 • سال 1395 ظرفیت تولید معادل 1400 تن

گواهینامه های مشهور تکاب اتصال دماوند

شرکت تکاب اتصال دماوند آزمایش های مختلفی در آزمایشگاه های بین المللی بر روی قطعات انجام دارد به طوری که این دوره آزمایشگاهی یک سال به طول انجامید و در نهایت منجر به اخذ گواهینامه مشهور DVGW شد. به این ترتیب شرکت توانسته در زهره معدود شرکتهایی قرار بگیرد که از امتیاز این گواهینامه استفاده می کند. در واقع DVGW در لیست شرکت های آلمانی قرار دارد که پروسه استانداردسازی محصولات را به طور دقیق و بر اساس آزمایش های مختلف انجام دارد و در نهایت توانست تاییدیه محصولات مورد نظر را در صنعت آب و گاز دریافت نماید. همینطور این امر سبب می شود که صادرات محصولات به کشورهای دیگر به درستی صورت بگیرد و به محصولات اعتباردهی شود.

تکاب اتصال دماوند در مسیر تأسیسات آب های آشامیدنی نیز قدم در راه گذاشت و گواهینامه شرکت KIWA آلمان را دریافت کرد. این شرکت به طور کلی امکان استفاده از اتصالات مربوطه را در پروژه های بزرگ نیز به تصویب رسانده است. بررسی هال لازم بر روی محصولات صورت گرفته است به طوری که صدور گواهینامه معتبر می تواند اعتبارات مورد نیاز را تامین سازد.

دارای گواهینامه ی KIWA

شرکت KIWA از جمله برترین شرکت های تولید محصولات در این حوزه می باشد که از اتصالات این شرکت در خطوط آب آشامیدنی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

دارای گواهینامه ی DVGW

شرکت تکاب اتصال دماوند جز معدود شرکت هایی در ایران است که موفق شده است گواهینامه ی DVGW را کسب کند. این گواهینامه مربوط به استاندارد سازی محصولات تولیدی است. این گواهینامه را یک موسسه ی آلمانی بعد از تایید استاندارد بودن محصولات صادر می کند و جهت تعیین استاندارد بودن اتصالات در صنعت آب و گاز صادر می شود. یکی از مهم ترین ویژگی های این شرکت داشتن آزمایشگاه کنترل کیفیت با تمام تجهیزات است که محصولات در این آزمایشگاه از لحاظ کیفیت مورد بررسی قرار می گیرند.

تکاب اتصال دماوند

چکیده ای فعالیت های گذشته شرکت تکاب اتصال دماوند

تکاب اتصال دماوند توانست در پروژه دشت کرم آباد در لاین های مختلف به رشد دست یابد. این شرکت به نوبه خود در اجرای سیستم های آتش نشانی شرکت داروسازی امین ماکارون نیز ورود داشته است. در بوشهر در برخی از شرکت ها به خصوص شرکت نور ویژه نیاز به پروژه سیستم آب شیرین کن بوده است که خوشبختانه تکاب اتصال در این راستا نیز به رشد خوبی دست یافته است. یک سری پروژه های پتروشیمی پردیس و سیستم آتش نشانی نیز از سوی شرکت تک رویت می شود که بخش مشخصی از موقعیت تکاب اتصال است. البته که این شرکت به واسطه طرح آبرسانی در مناطق مختلف نیز به رشد خوبی رسیده است.

شرکت تکاب اتصال دماوند توانست در پروژه های آبرسانی ترکمنستان، آذربایجان، افغانستان و مصر و عراق نیز جنبه صادرات بالایی داشته باشد و بخشی از اقتصاد کشور را به رونق برساند.

تکنوایپ - تکاپ اتصال دماوند - 2
برخی محصولات شرکت تکاب اتصال دماوند

شرکت تکاب اتصال دماوند محصولات متنوعی پلی اتیلن را طراحی و تولید می کند و به فروش می رساند. ای شرکت در سراسر کشور نیز نمایندگانی دارد. این شرکت علاوه بر تولید محصولات زیر در حال تولید محصولات متنوع دیگری براساس نیاز مشتریان است.

 • سه راهی برنچ ماشینکاری اتصالات پلی اتیلن
 • فلنج هسته فولادی الکتروفیوژن
 • زانوی 45 درجه پلی اتیلن تزریقی
 • زانوی 90 درجه پلی اتیلن تزریقی
 • سه راهی 90 درجه نامساوی پلی اتیلن تزریقی
 • سه راهی 90 درجه مساوی پلی اتیلن تزریقی
 • رینگ پلیمری
 • رینگ فولادی pn16-pn10
 • اتصالات تی اف ( TF )
 • لوله ی اینسرتی
 • سه راهی 90 درجه ی مساوی ماشینکاری
 • فلنج هسته فولادی اتصالات پلی اتیلن

سوالاتی مهم پیرامون تکاب اتصال :

مهمترین اصل در شرکت تکاب اتصال چیست؟

مهمترین اصل در شرکت تکاب خواست مشتریان است که شامل تولید اتصالات با کیفیت مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی به همراه تکمیل سبد محصولات بوده است، که با استفاده از نیروهای کارآزموده و متخصص میسر شده است.

دستگاه تعیین مقاومت در برابر رشد ترک ناشی از ترکیب تنش و عوامل محیطی در آزمایشگاه کنترل کیفیت شرکت تکاب اتصال دماوند چگونه عمل می‌کند؟

این دستگاه نسبت تعداد نمونه های ترک خورده نسبت به کل نمونه های مورد آزمایش در زمان تعیین شده ثبت می‌کند.

انواع دستگاه‌های تست هیدرواستاتیک موجود در آزمایشگاه کنترل کیفیت شرکت تکاب اتصال دماوند را نام ببرید؟

1.دستگاه تست هیدرواستاتیک و Burst و کنترل مقاومت جوش
2.دستگاه تست هیدرواستاتیک مدل Line Light شرکت IPT آلمان
3.دستگاه تست کشش- هیدور استاتیک جهت اتصالات الکتروفیوژن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس: ۶۶۱۵۴۰۹۸-۰۲۱

تماس بگیرید