اتصالات پلی اتیلن ماشینکاری شده (دست ساز)

اتصالات پلی اتیلن دست ساز که با نامهای اتصالات پلی اتیلن سفارشی و ماشینکاری شده نیز معروف است، برای مواردی که خطوط لوله به سایز استاندارد خارج شده و نیاز به اتصالات غیر سایز و یا غیر هم مرکز دارند، استفاده می‌شوند. این اتصالات شامل انواع سه راهی، زانو و چهار راهی هستند و با توجه به سفارش مشتری، در اقطار و فشارهای کاری مختلف و از مواد پلی اتیلن استاندارد PE100، PE80 و یا PE63 تولید می‌شوند. اتصالات پلی اتیلن دست ساز در فاضلاب، مواد شیمیایی، اسیدی، نفتی و آبرسانی تحت فشار استفاده می‌شوند و از نظر کارایی و قیمت، با اتصالات چدنی و فولادی قابل مقایسه هستند.

در مواردی که خطوط لوله از سایز استاندارد خارج شده و نیاز به اتصالات غیر سایز و یا غیر هم مرکز باشد، اتصالات پلی اتیلن دست ساز وارد عمل می‌شوند. این اتصالات به صورت سه راهی، زانو و چهار راهی ساخته می‌شوند و با توجه به سفارش مشتری، در اقطار و فشارهای کاری مختلف و با استفاده از مواد پلی اتیلن استاندارد PE100، PE80 و یا PE63 تولید می‌شوند.

کاربردهای اتصالات پلی اتیلن دست ساز

اتصالات پلی اتیلن دست ساز در فاضلاب، مواد شیمیایی، اسیدی، نفتی و آبرسانی تحت فشار استفاده می‌شوند. این اتصالات برای پروژه‌های گازرسانی، صنایع نفت و پتروشیمی و آبرسانی در شهرها و روستاها بسیار مناسب هستند. با توجه به عدم تأثیر گرما و سرما بر روی لوله پلی اتیلن و خواص بهداشتی آن، می‌توان از این اتصالات در پروژه‌های آبرسانی استفاده نمود.

مزایا اتصالات پلی اتیلن دست ساز

  1. قابلیت ساخت اتصالات غیر سایز و یا غیر هم مرکز
  2. کاربرد در موارد خارج از استانداردهای تعریف شده
  3. قیمت مناسب نسبت به اتصالات چدنی و فولادی
  4. ابعاد متنوع برای تناسب با نیازهای مختلف
  5. مقاومت در برابر تأثیرات گرما و سرما
  6. خواص بهداشتی و عدم تأثیر بر روی آب

روش تولید اتصالات پلی اتیلن ماشینکاری شده

اتصالات پلی اتیلن دست ساز به صورت سفارشی و با توجه به نیاز مشتری تولید می‌شوند. این اتصالات در اقطار مختلف از 16 تا 2000 میلیمتر و با استفاده از مواد PE63 ،PE80 و PE100 تولید می‌گردند. همچنین، اتصالات جوشی ماشین کاری شده نیز در فشارهای مختلف با استفاده از مواد PE63 ،PE80 و PE100 ساخته می‌شوند و اندازه آنها بر اساس سفارش مشتری تنظیم می‌شود.

نتیجه‌گیری:

اتصالات پلی اتیلن دست ساز به دلیل قابلیت ساخت اتصالات غیر سایز و یا غیر هم مرکز، قیمت مناسب و مقاومت در برابر تاثیرات گرما و سرما، برای مواردی که از اتصالات تزریقی پلی اتیلن مناسب نیستند، گزینه مناسبی هستند. این اتصالات با توجه به نیاز مشتری در اقطار و فشارهای کاری مختلف و با استفاده از مواد پلی اتیلن استاندارد تولید می‌شوند.

از آنجا که این اتصالات هیچ تفاوتی با اتصالات تزریقی از نظر کاربری ندارند و به دلیل خواص بهداشتی خود، در پروژه‌های گاز رسانی، صنایع نفت و پتروشیمی و پروژه‌های آبرسانی در شهرها و روستاها می‌توان از آنها استفاده کرد. اتصالات پلی اتیلن دست ساز نه تنها باعث صرفه جویی در هزینه می‌شوند، بلکه به دلیل کیفیت و مقاومت آنها نیز در بلند مدت مزیت‌های بیشتری را نسبت به اتصالات چدنی و فولادی ارائه می‌دهند.

برای سفارش محصول سفارشی خود با بخش فروش تکنوپایپ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس: ۶۶۱۵۴۰۹۸-۰۲۱

تماس بگیرید