درباره مجموعه تکنوپایپ
تکنوپایپ

مجموعه تکنوپایپ از سال 1390 با هدف رفع نیاز داخلی و خودکفایی ملی در بخش لوله پلی اتیلن آغاز به فعالیت نموده و در این زمان کوتاه توانسته جایگاه خود را در بازار فعلی هرچند با سهم کم تثبیت نماید که این نشان دهنده حمایت های گرم هموطنان محترم می باشد، تکنوپایپ در راستای تولید و تامین لوله و اتصالات پلی اتیلن در زمینه های آبرسانی، گازرسانی و تاسیسات فعالیت دارد، در تلاش برای تامین بهترین محصولات و ارایه آنها با بهترین قیمت، کیفیت و سریعترین زمان ممکن می‌باشد.

تکنوپایپ تامین کننده انواع لوله های پلی اتیلن در گرید a از سایز ۱۶ میلیمتر الی ۲۰۰۰ میلیمتر با فشار کاری ۴ بار تا ۲۵ بار در طول ۶ متر و ۱۲ متر به صورت شاخه ای و ۱۰۰ متر به صورت کلافی می باشد.

شعار ما در تکنوپایپ، حمایت مردم در استفاده از محصولات با کیفیت ملی است.

شرکت تکنوپایپ فروش و توزیع انواع محصولات پلی اتیلنی مانند لوله پلی اتیلن، اتصالات پلی اتیلن، اتصالات الکتروفیوژن و … می‌باشد. ما با حمایت از تولیدات ملی سعی کرده ایم محصولات ملی را در بازار توزیع نماییم.

شرکت تکنوپایپ با هدف تامین و تجهیز پروژه های انتقال آب در سال 1372 آغاز به فعالیت نمود و در راستای گسترش دامنه کاری در سال 1380 موفق به تاسیس واحد تولیدی شد تا همزمان با تامین، تولید اتصالات مورد نیاز پروژه های صنعت آب را در برنامه کاری داشته و در ادامه راه بتواند نقش موثری در این زمینه ایفا نماید.

تکنوپایپ
فروشگاه لوله و اتصالات تکنوپایپ

شرکت تکنوپایپ، در زمینه تولید و تامین لوله و اتصالات پلی اتیلن تک جداره و دوجداره، تولید اتصالات جوشی پلی اتیلن و کاروگیت از سایز 16 میلیمتر الی 2000 میلی متر، تولید و تامین لوله کاروگیت، منهول پلی اتیلن و دریچه منهول و اتصالات کاروگیت اجرای پروژه آبرسانی (صنعتی، کشاورزی، ساختمانی، فشارقوی و فاضلابی)، تولید رینگ پلی اتیلن و فلزی فعالیت دارد.

625
مشتریان
850
پروژه ها
90
گواهینامه ها
371
محصولات

تماس: ۶۶۱۵۴۰۹۸-۰۲۱

تماس بگیرید